Dietetyka

Instytucje, Usługi, Sklepy » Medyczne » Dietetyka

  • Dietetyk, psychodietetyk

mgr Maciej Kazimierski

Specjalizuje się w dietach dla kobiet w ciąży i sportowców.

Rejestracja: 575 390 590

Gabinet przy ul. Budzisława 1 (nowy budynek usługowy).

 

  • Fit Fun Fizjo

Krystyna Zeńczak-Praga - mgr fizjoterapii, dietetyk

ul. Naramowicka 187C (w gabinecie kosmetycznym Impresja)

 tel. 504 738 229

www.fitfunfizjo.pl

Nie masz pomysłów na zdrowe posiłki? Chcesz zgubić kilka kilogramów i nie wiesz jak się za to zabrać? Jesteś zabiegany, dużo pracujesz i nie wiesz, jak sobie poradzić z regularnym odżywianiem? Dobrze trafiłeś. Pomogłam już wielu osobom, pomogę i Tobie.

Sprawdź opinie na https://www.znanylekarz.pl/krystyna-zenczak-praga/dietetyk-fizjoterapeuta/poznan

Zapraszam!

Krystyna Zeńczak-Praga

 

  •  Specjalistyczny Gabinet Dietetyczny

dr Iwona Koźlicka

ul. Naramowicka 240 (budynek Harmony Live Spa)

tel. 601 72 64 46

www.iwonakozlicka.pl

Dr Koźlicka opracowała specjalny program odchudzający, wzbogacony o odpowiednio dopasowany zabieg kosmetyczny. Proponowana kuracja trwa od 4 do 5 tygodni.

 - Układane przeze mnie programy dietetyczne cechuje wysoka indywidualizacja  i różnorodność  propozycji  żywieniowych. – mówi dr Iwona Koźlicka (dla TN nr 25). - W swojej wieloletniej praktyce odchudziłam skutecznie setki osób, pomogłam w problemach zdrowotnych, zaparciach, kłopotach w samodzielnym radzeniu sobie z racjonalnym odżywianiem się.  Jesteśmy tym, co zjemy, dlatego to, jak się odżywiamy, jakie produkty zastosujemy, uwidoczni się w postaci wyglądu skóry, włosów, paznokci i wpłynie na  sylwetkę. Okazuje się bowiem, że liczenie kalorii to tylko jeden z kilku ważnych czynników, wpływających na dla dobrą kondycję naszego organizmu. Prawidłowo dobrana dieta, nawet jeśli  jest to dieta o obniżonej kaloryczności (odchudzająca), powinna modelować sylwetkę, poprawiać  samopoczucie i wygląd. Po prostu powinna działać terapeutycznie.  

  •  Profesjonalne doradztwo żywieniowe "Salus"

mgr inż. Agata Walkowiak

ul. Macieja Rataja 40  (Naramowice - Wilczy Młyn)

tel. 515 10 80 14

http://www.salus.net.pl/

Pani Agata Walkowiak jest dyplomowanym dietetykiem. Ukończyła z tytułem magistra kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na specjalizacji Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na kolejnym etapie zdobywania wiedzy uczestniczyła w seminarium licencyjnym programu Metabolic Balance®. Udział w tym szkoleniu dał kwalifikacje do bycia opiekunem w tym programie.

Poniżej przeczytac można artykuł pani Walkowiak o diecie metabolicznej, pozwalającej nie tylko schudnąć ale także trwale poprawić swój  stan zdrowia, zmieniając złe nawyki żywieniowe, często związane np. z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, zaburzeniami przemiany materii, migrenami czy reumatyzmem.