List do Naramowiczan

Strona Główna » List do Naramowiczan

 

Szanowni Państwo,

Piekarnia-Cukiernia Maciejewski jest z Wami prawie 25 lat. Po takim czasie uznaliśmy za stosowne przypomnieć się tym z Państwa, którzy o nas zapomnieli oraz przedstawić się nowym mieszkańcom naszej dzielnicy. 

Znajdujemy się przy ul. Madziarskiej 40/44 (równoległa do ul. Sarmackiej). Wypiekamy wiele rodzajów pieczywa, które uprzyjemniają Państwu biesiadowanie przy śniadaniu, obiedzie i kolacji. Myślę, że każdy smakosz znajdzie u nas ulubiony smak wybranego produktu, który ,,będzie za nim chodził”. Mając na uwadze Państwa zdrowie oferujemy pieczywo naturalne żytnie z kwasem omega 3 i ziarnami Chia oraz rewelacyjny chleb ,,Probody” dla ludzi ceniących sportowy tryb życia i dbających o swoją sylwetkę. Klientów, którzy poszukują chleba o niskim indeksie glikemicznym, zapraszamy po chleb pod nazwą Ig. Natomiast chleb z mąki orkiszowej to propozycja uniwersalna. Koniecznie muszę wspomnieć też o naszym koronnym chlebie, który nazywa się Pasterski. Chleb jest wyrabiany ręcznie, po wielogodzinnej fermentacji; dzięki temu po wypieczeniu uzyskuje najbogatszy bukiet smakowy.  Te wybrane propozycje to tylko część naszej oferty!

Przez ostatnie lata na rynku zaczęły dominować produkty piekarskie z fabryk pieczywa mrożonego, odpiekanego później w marketach. Nasza filozofia jest inna – my proponujemy świeże pieczywo, bezpośrednio wyrabiane i wypiekane w klimatach takich jak przed laty, czyli w zgodzie z wielowiekową polską tradycją, którą warto zachować. Przecież Włosi cały czas jedzą ciabattę, a Francuzi bagietkę.

Naszą najnowszą propozycją dla Państwa jest wypiek bułek z ciasta długo (aż 12 godzin) fermentującego. Dzięki temu mają one niepowtarzalny smak i nieznaną dotychczas świeżość. Jesteśmy Piekarnią-Cukiernią, która działa dyskretnie, bez krzykliwej reklamy. Uważamy bowiem, że rekomendacja z ust do ust jest najbardziej wiarygodna. 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu firmowego przy ul. Madziarskiej 40/44, w godz. 6.00 - 13.00 (obecnie).

Od 1 września sklep czynny będzie w godz. 6.00 - 13.00 i 15.00 – 20.00.

Wydłużenie pracy sklepu jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów wracających po południu z pracy.

Z poważaniem,

Roman Maciejewski