strony web dla biznesu strony www dla biznesu

sklepy web dla biznesu sklepy internetowe online

Może rysować i malować?

Co po szkole ? » Może rysować i malować?

 

  • Sprawia Ci przyjemność rysowanie i malowanie? Na pewno warto rozwijać swoje zainteresowania plastyczne. Kto wie, co się z nich wykluje? A przy okazji będzie mnóstwo dobrej zabawy. Na Naramowicach mamy zajęcia z rysunku i malarstwa w Centrum Edukacji Edu Arto (ul. Bogusza 6a - z Naramowickiek skręcamy w lewo w ul. Błażeja i tam w pierwszą przecznicę z lewej strony).

Mówi pani Kinga Kulka, właścicielka Edu Arto:  

"Przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu nauki  malarstwa i rysunku, które doskonale wpływają na rozwój umiejętności manualnych, zwłaszcza młodszych dzieci. Prowadzone przez nas zajęcia dla dzieci pozwalają rozwijać inteligencję wizualno-przestrzenną, odkrywają talenty, nowe pasje i umiejętności. Efekty swojej pracy, uczestnicy zabierają ze sobą, co dodatkowo wzmacnia w nich poczucie własnej wartości. Zajęcia odbywają się w systemie cyklicznym 1 raz w tygodniu lub w formie tematycznych kursów - również podczas ferii letnich i zimowych. Zgłoszenia odbywają się w systemie ciągłym, czyli zapisać się można w dowolnym momencie, jeśli jest miejsce w wybranej grupie."

  •  Na Naramowicach działa też Akademia Rysunku pani Agnieszki Opali. Zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w grupach do 4 osób, trwają 90 minut. Prowadzone są przez profesjonalistów - artystów plastyków.

tel. sekretariatu: 604 16 42 00, 602 13 86 81

ul. Błażeja 13/21 www.akademiarysunku.pl

 

Foto: Edu Arto

Graf. Akademia Rysunku