Można skorzystać z ciekawego projektu!

Strona Główna » Można skorzystać z ciekawego projektu!

W ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 realizowany jest projekt "Aktywne Morasko szansą na lepszą przyszłość!", który zakłada organizację powszechnych, darmowych treningów oraz zajęć sportowo - rekreacyjnych dla mieszkańców zamieszkujących nasze miasto w obrębie Moraska, Naramowic, Radojewa oraz Umultowa.

Zróżnicowanie oferowanych aktywności sprawi, że każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku czy predyspozycji ruchowych, a przede wszystkim bez względu na sytuację społeczną. Wszystkie oferowane zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów oraz dostosowane do różnych grup odbiorców: młodszych i starszych, kobiet i mężczyzn, dzięki czemu każdy mieszkaniec tej części miasta będzie miał szansę na aktywność, która jest kluczem do zdrowego oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu w sferze fizycznej i mentalnej.

Szczegóły projektu realizowanego w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Kobiet Dbamy o Mamy dostępne są na stronie internetowej programu www.aktywnemorasko.pl,

W razie pytań czy wątpliwości służymy pomocą,

ze sportowym pozdrowieniem

Zespół Aktywne Morasko

aktywnemorasko.pl

Tel. 532 935 907