Naramowicka kawiarnia doceniona!

Strona Główna » Naramowicka kawiarnia doceniona!

Oto informacja, którą otrzymaliśmy:

Drodzy Klienci, Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność poinformować o pierwszym poważnym sukcesie kawiarni „Po Drodze Chleb i Kawa”, funkcjonującej od października na Naramowicach, przy ul. Bolka 15.

W prestiżowym festiwalu kawy „Poznań Coffee Marathon”, w którym udział wzięło kilkadziesiąt poznańskich lokali, nasza kawiarnia zajęła wysokie – 5. miejsce!

Pomimo stosunkowo krótkiego okresu działalności oraz położenia z dala od centrum miasta, gdzie znajduje się większość lokali gastronomicznych, klienci odwiedzający poszczególne lokale bardzo wysoko ocenili serwowaną u nas kawę. Ten wynik jest dla nas o tyle cenny, że wpływ na niego miały wyłącznie głosy klientów, odwiedzających poszczególne lokale.

W tym też miejscu serdecznie dziękujemy Wam, Drodzy Państwo, za Wasze głosy oddane na kawiarnię „Po Drodze Chleb i Kawa”. Przy okazji możemy zdradzić, że już wkrótce w naszej ofercie pojawią się kolejne pyszności, które uraczą Wasze podniebienia.

A tych, którzy nie mieli jeszcze okazji skosztować serwowanej u nas włoskiej kawy, palonej w okolicach Bolonii, serdecznie zapraszamy!

Pamiętajcie – to, co najlepsze… jest PO DRODZE!

Otwarte codziennie.

 

f/podrodze.chlebikawa