Nowa stacja paliw i myjnia blisko Naramowic

Strona Główna » Nowa stacja paliw i myjnia blisko Naramowic

Naramowice borykają się z wieloma problemami związanymi z motoryzacją – chodzi nie tylko o kwestie stricte komunikacyjne, ale również o dostęp do usług z tym związanych. Aby zaspokoić potrzeby mieszkańców, 31 października 2018 r. została uruchomiona stacja paliw wraz z myjniami samochodowymi, co znacznie poszerza wyżej wspomniany dostęp. Wyróżnia ją także bogatym asortyment sklepu - mieszkańcy zarówno Naramowic, jak i Murowanej Gośliny czy Biedruska mogą codziennie kupić tutaj nie tylko wiele produktów związanych z motoryzacją, ale także świeże pieczywo. Usługi te gwarantuje stacja paliw CEL, w całości polska inicjatywa, przy ul. Jesionowej 2 w Biedrusku, obok „Biedronki”.

10 minut od Naramowic – bezpłatny odkurzacz samochodowy

Dbanie o czystość samochodu jest niemożliwe bez dobrego odkurzacza o odpowiedniej mocy. Stacja oferuje bezpłatny dostęp do takiego rozwiązania. Darmowy odkurzacz uzupełniają dwa rodzaje myjni samochodowych –  automatyczna WashTec, która gwarantuje dostęp do profesjonalnych środków chemicznych, oraz dwustanowiskowa samoobsługowa myjnia bezdotykowa, zbudowana w technologii BKF, wraz ze szczotkami czyszczącymi.

Paliwo, dzięki któremu dojedziesz dalej

Stacja CEL oferuje znakomitej jakości paliwo Pb95, Pb98, ON, LPG czy ON TOTAL, które jest najczystszym dostępnym olejem napędowym, dającym silnikom możliwość dłuższej pracy, co potwierdza wielu klientów. Nie czekając na rozwój elektromobilności, stacja uruchomiła też ładowarkę dla pojazdów elektrycznych – o mocy 21 kW.

Program lojalnościowy – korzyści od ręki

Program lojalnościowy stacji opiera się na innych założeniach niż większość dostępnych programów na polskim rynku. Każdy klient otrzymuje kartę rabatową, zapewniającą tańsze paliwo od pierwszego tankowania. Klienci indywidualni oszczędzają 5 groszy na każdym litrze paliwa, a klienci biznesowi aż 10 groszy na litrze paliwa.

Unikatowe rozwiązania na miarę dużych sieci

Marka CEL to także profesjonalny serwis samochodowy, który w Dąbrówce k. Poznania (pierwszy obiekt) tworzy unikalny koncept. Dołączając aplikację na smartfony – przez którą klienci są informowani o promocjach, mają dostęp do aktualnych cen paliw, a także podgląd historii napraw swojego auta – stacja ta prześcignęła największe koncerny paliw, zachowując zarazem lokalność i indywidualne podejście do klientów.

Stacja benzynowa roku 2015

Nietypowe wzornictwo i kolory, sklep z bogatą ofertą produktów convenience oraz koncept kawowy i gastronomiczny pod marką Pitstop Cafe – wszystko to spowodowało, że eksperci branżowi w konkursie „Najlepsza Stacja Paliw 2015”, organizowanym przez PetroTrend, uznali ten prywatny projekt za numer 1 wśród stacji paliw na polskim rynku.

Więcej tutaj: http://stacjacel.pl/