Nowy Lidl przy Naramowickiej

Strona Główna » Nowy Lidl przy Naramowickiej

Oto otrzymane informacje odnośnie nowego sklepu:

Już 24 stycznia o godzinie 7:00 przy ul. Naramowickiej 142 otwarty zostanie dwudziesty czwarty sklep sieci Lidl w Poznaniu. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach. W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”. 

W okresie od czwartku 24 stycznia do soboty 2 lutego wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Poznaniu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się pyszną kawą i podziwiać mistrzów kuchni przy pracy podczas kulinarnego show. Na najmłodszych będzie czekał kącik malowania buziek, baloniarz i clown. 

Nowy sklep sieci Lidl w Poznaniu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 40 osób.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych.