Reklama u nas

Zapraszamy serdecznie do pojawienia się na naszych łamach, a także na stronie. Nakład "Tu Naramowice" rozchodzi się błyskawicznie w całości. Dystrybucja obejmuje nie tylko Naramowice, ale także Umultowo, Radojewo, a nawet Morasko. Wielu czytelników pobiera nasz miesięcznik w formie PDF. 

Aktualnie nasz najmniejszy moduł ma 4,60 cm w podstawie i 6,70 cm wysokości - na tej powierzchni można już zmieścić sporo informacji. Cena każdego modułu obejmuje: jednorazową emisję reklamy, wykonanie projektu według wskazówek Klienta oraz zamieszczenie na stałe danych reklamowanej firmy na naszej stronie, w adekwatnej zakładce. To nie wszystko: równolegle z pojawieniem się reklamy w wydaniu gazetowym, zamieszczamy na życzenie Klienta dodatkowe materiały na stronie głównej (np. artykuł poradnikowy, informację o promocji, galerię zdjęć, itp.). 

Na życzenie przyślemy szczegółowy cennik. W przypadku kilku edycji reklamy oferujemy korzystne rabaty.

W naszym miesięczniku umożliwiamy również zamieszczanie oprócz reklamy - tekstów (w formie artykułów, reportaży bądź wywiadów) szerzej prezentujących dany produkt czy ofertę. Chodzi o to, aby mieszkańcy Naramowic mogli zaznajomić się dokładniej z proponowanymi im usługami lub produktami. Mogą też Państwo rozbudowywać informacje o swojej dzialalności w stosownej zakładce.

Dodatkowo oferujemy pisanie tekstów na zamówienie, a także skrupulatną ich redakcję.

Zapraszamy do współpracy!

tel. 691 116 481

gazeta@tunaramowice.pl

 

A to przykłady naszych projektów: