Restauracja „Lechicka” - w Twoim sąsiedztwie!

Strona Główna » Restauracja „Lechicka” - w Twoim sąsiedztwie!

Niewielu mieszkańców Naramowic wie o tym, że w ich bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się restauracja, serwująca gościom pyszną polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu. Restauracja „Lechicka” od niedawna jest otwarta również w weekendy, z myślą o mieszkających w pobliżu rodzinach, poszukujących idealnego miejsca na wspólny, tradycyjny posiłek w miłej atmosferze. 

Lokalizację łatwo zapamiętać: Restauracja „Lechicka” mieści się w HL Hotel Lechicka przy ulicy Lechickiej 101 – to południowo-zachodni skraj Naramowic, można tu dojść spacerem.

Nasze kultowe dania to schabowy z jajem sadzonym, ziemniaczanym puree oraz zasmażaną kapustką, pierogi z gęsiną, gulaszowa, żur z jajkiem czy pieczona noga z kaczki w sosie pieczeniowym z pyzami.

Mamy również w ofercie: makarony, sałatki, ryby oraz pyszne domowe hamburgery ze świeżą lokalną wołowiną w chrupiącym pieczywie od miejscowego piekarza.

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych (komunie, urodziny, wesela - nawet do 130 osób). Odbywają się one w Restauracji „Lechicka” mieszczącej nawet do 80 osób, a w przypadku większych imprez, np. weselnych, mamy do dyspozycji również piękną salę na najwyższym piętrze z panoramicznym widokiem na Poznań. Tam organizujemy bankiety z muzyką na żywo.

Uwaga! Są wolne terminy na komunie oraz wesela 2019!

Nasza kuchnia to połączenie tradycji z nowoczesnością. Szef kuchni stawia na klasyczne polskie potrawy pachnące tradycją, przyrządzane ze świeżych i zdrowych surowców, pochodzących w większości od lokalnych producentów. Najważniejsze dla nas to: jakość, przystępne ceny i przyjazna atmosfera.

Jesteśmy otwarci dla Państwa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od  14.00 do 22.00, oraz z weekendy w godzinach od 13.00 do 20.30.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

 +48 882 434 292

 lechicka101@hotel-lechicka.pl

FB @restauracjalechicka

 

Fot. Restauracja "Laechicka"