Spektakle i aukcje na rzecz Michasia

Strona Główna » Spektakle i aukcje na rzecz Michasia

Życie uderza w nas znienacka. Tak samo było w przypadku Michasia - ośmioletniego chłopczyka, u którego zdiagnozowano neuroblastomę - złośliwy nowotwór układu nerwowego. Leczenie zakłada wiele cykli chemioterapii, operacyjne usunięcie guza, kolejną silną chemioterapię – tzw. „megachemioterapię”, autologiczny przeszczep szpiku, radioterapię, i ostatecznie immunoterapię.

Potrzebna jest pomoc. Fundacja "Siepomaga" prowadzi zbiórkę, a do akcji włączyło się naramowickie Przedszkole Niepubliczne "Gumisie", którego Michał jest absolwentem. Grał główna rolę w spektaklu "Piotruś Pan" - był właśniie Piotrusiem Panem. Teraz potrzebuje pomocy.

Wszystko na temat jego choroby opisane jest pod linkami:

https://www.siepomaga.pl/ratujemy-michalka

https://www.kawalek-nieba.pl/michal-milczarek/

Przedszkole Niepubliczne Gumisie organizuje Koncert charytatywny "Ratujmy Michała Milczarka" oraz "Ballady na zimowe wieczory" 

 14.12.18. Scena Wspólna przy ul. Brandstaettera 1 (przy szkole "Łejery") godz. 18.00 dla dorosłych,

dla dzieci spektakl pt: "Zagubiona gwiazdka" również 14.12.18, Scena Wspólna, godz. 11.00. 

Cegiełka na koncert charytatywny w kwocie 30zł do zakupienia w przedszkolu oraz przed koncertem, cegiełka na spektakl "Zagubiona gwiazdka" wartości 20zł do zakupienia w przedszkolu lub przed spektaklem.

Na facebooku https://pl-pl.facebook.com/groups/554756501644536/ przez cały czas odbywają się licytacje na rzecz Michała, a na facebooku przedszkolnym dostępne są wszystkie informacje dotyczące chłopca i jego choroby.