Stary pojazd, zużyty sprzęt RTV i AGD, odpady - co robić?

EKO - Naramowice » Stary pojazd, zużyty sprzęt RTV i AGD, odpady - co robić?

 

Wielokrotnie poruszaliśmy na naszych łamach problem wywożonych do lasu śmieci – starych lodówek, telewizorów oraz komputerów. Proponujemy ekologiczne i korzystne rozwiązanie.

ECO-cars  przy ulicy Fortecznej 14a to firma, dzięki której w sposób zgodny z wymogami ochrony środowiska pozbędziemy się starego samochodu czy zepsutego i zużytego sprzętu AGD.

  •  Recykling i kasacja pojazdów

Jeśli mamy stary pojazd, bezużyteczny wrak, powypadkowe auto, które nigdy nie powinno wyjechać już na drogę - pozbądźmy się go w kulturalny sposób.

Firma ECO-cars to stacja demontażu w Poznaniu, zgodnie z prawem zajmująca się  kasacją pojazdów. Po oddaniu auta wydaje zaświadczenie, które pozwoli wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji oraz Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Dodatkowo klient otrzymuje wynagrodzenie za przekazany pojazd!

W codziennej ofercie znajduje się ponad 120 pojazdów na placu przeznaczonych na części oraz kilka tysięcy podzespołów w magazynach.

  •   Recykling zużytego sprzętu RTV i AGD

Tylko w ECO-cars, 24h na dobę, można bezpłatnie zostawić zużyty sprzęt elektryczny.  Firma zapewnia profesjonalny jego demontaż i przetworzenie.

  •  Odbiór odpadów

ECO-cars  zajmuje się również kompleksowym odbiorem wszelkiego rodzaju odpadów od firm, warsztatów czy fabryk. Podstawia bezpłatnie kontenery, pojemniki i worki do gromadzenia odpadów. Gwarantuje szybki czas reakcji.

ECO-cars sp. z o.o.

Zaprasza od  poniedziałku do piątku  od 8:00 do 16:00, w soboty od 8:00 do 13:00

Forteczna 14a,  Poznań

tel.61 88 700 24

http://www.eco-cars.pl/

 

Fot. ECO-cars